Konferencje na Mazurach - Hotel Anek

Interesuje Cię sala konferencyjna? Mazury to idealne miejsce do przeprowadzenia szkoleń, sympozjów i spotkań biznesowych. Atrakcyjna okolica sprawia, że ciężka praca staje się przyjemna. Organizację konferencji powierz specjalistom.

Monday, 12 March 2018, Nowości

Z chęcią przejmiemy na siebie obowiązek zorganizowania konferencji, szkolenia czy spotkania biznesowego. Oddajemy do dyspozycji 3 sale konferencyjne dostosowane do potrzeb mniejszych i większych eventów. Wszystkie wyposażone są w niezbędny sprzęt, który pozwala przeprowadzić spotkanie / szkolenie na wysokim poziomie.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że intensywny wysiłek umysłowy zasługuje na odpoczynek. Dlatego z klimatyzowanej sali konferencyjnej można wyjść na przerwę, relaksując się na łonie natury i patrząc na jezioro Czos. Gwarantuje to pełne odprężenie, pozwala naładować pozytywną energią oraz pobudzić kreatywność. Dzięki temu konferencje / szkolenia będą jeszcze efektywniejsze.

Po konferencji zapraszamy do restauracji oferującej smaczne – regionalne menu.

Jeśli przeglądasz ofertę, którą posiadają hotele, Mazury nie są w stanie zaproponować lepszej oferty niż nasza. Gwarantujemy dogodne i elastyczne warunki współpracy – dostosowane do indywidualnych potrzeb gości. Dlatego jeżeli chcesz zarezerwować sale konferencyjne na Mazurach, już teraz zapoznaj się z ofertą hotelu Anek.

http://hotelanek.pl/kontakt

Tagi: biznes, grupy zorganizowane, hotel konferencyjny, jezioro, Konferencje, mazury, oferta pobytowa, szkolenia

  Newsletter
Wprowadź swój adres e-mail jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na naszym portalu.

  Artykuły konferencyjne

  Tagi

  Konferencje wg kategorii

  Konferencje wg kraju

»  Anglia

»  Francja

»  Polska

»  Ukraina


  Konferencje wg regionu

   Miejsca na konferencje

   Ośrodki konferencyjne

»  góry

»  jeziora

»  lasy

»  park krajobrazowy

»  plaża

»  rzeka

  rozwiń   zwiń

   Klimat

»  ciepły

»  umiarkowany

»  zimny