O nas

Biznes Marketing Konferencje z siedzibą przy ul. Warmińskiej 77 w Stawigudzie 11-034, świadczy kompleksowe usługi w zakresie rozwiązań e-marketingu oraz informatycznych dla branży turystyki biznesowej.

Firma powstała w 2006 roku i od samego początku specjalizuje się w stosowaniu praktycznych rozwiązań dla branży turystyki biznesowej ze szczególnym nastawieniem na osiąganie najwyższych wyników w realizowaniu powierzonych zleceń. Doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu rozbudowanych, długoterminowych kampanii reklamowych niejednokrotnie opierających się na złożonych systemach informatycznych, ale również dyskrecja i skrupulatność w konsekwentnym dążeniu do celu pozwoliły nam osiągnąć wysoką pozycję pośród bardzo licznej konkurencji. Szczycimy się dobrą opinią na nasz temat. Za każdym razem z entuzjazmem czytamy doniesienia na temat naszych udziałów w rynku turystyki biznesowej w artykułach prasy branżowej a szczególnym wyróżnieniem dla nas są pochlebne opinie na nasz temat w artykułach sponsorowanych nie przez nas.

Ze względu na dużą ilość zleceń i wynikających z nich obowiązków, realizujemy wyłącznie projekty, którym możemy oddać się w pełni w których czujemy się najlepiej.

Uczestniczenie we wszystkich realizowanych przez nas przedsięwzięciach zarówno na zlecenie naszych partnerów jak również wynikających z własnej inicjatywy, z całą pewnością wpisuje się w strategię rozwoju oraz budowania marki każdego obiektu związanego z turystyką biznesową. Na karcie sukcesów odnotowywaliśmy również otwieranie drzwi do współpracy z sektorem biznesowym podmiotom do tej pory skupiającym się wyłącznie na ofercie skierowanej do klientów indywidualnych.

Zapraszamy do współpracy przedstawicieli, menadżerów, kierowników, dyrektorów, specjalistów ds. marketingu oraz właścicieli wszystkich obiektów oferujących usługi hotelarskie z zapleczem konferencyjnym, hale wystawiennicze, centra kongresowe ale również oferujące rozwiązania dookoła konferencyjne.
Z największą przyjemnością przedstawimy Państwu naszą ofertę wraz argumentacją oraz przedstawimy najbardziej dogodne warunki współpracy na wielu funkcjonujących z powodzeniem płaszczyznach.

Czekamy na Państwa kontakt.
Zespół Biznes Marketing Konferencje.